Orkid Lansman ~ Orkid İle Herşey Mümkün Baş Aşağı Bile !

05 Kasım

Merhabalar 
Cumartesi günü Orkid 'in yeni çıkardığı ürünü tanıttığı bir lansmanda idim.
Lansman Levent 'te ki The İstanbul Edition Hotel ' gerçekleşti.
Öncelikle herşeyiyle mükemmel bir organizasyondu.
Yer, ikramlar, dekorasyon, müthişti.#başaşağı durumlar da bile %100 ' e kadar koruma sağlayan yeni Orkid Ultra Extra hakkında Cansu Hanım ' dan bilgiler aldık. 


Yeni Orkid Ultra Extra ile sızıntıları %100 kontrol ederek gün boyu kendinizi rahat ve güvende hissetmenizi sağlıyor. Böylece özel günleriniz de artık etrafınız da ki kişilere ' Arkama bakar mısın ? ' gibi soruları sormaktan kurtuluyoruz :)

Yeni Orkid Ultra Extra #başaşağı durumlarda etkili bile olduğu için mekanın dekorasyonun da bunu yansıtmışlardı. Ayrıca o gece ' Kız Gibi '  kelimesinin üzerinde de konuştuk.
Bir şeyleri ' Kız Gibi ' yapmak sözünün ergenlik çağında ki kızlarımızın özgüvenlerini yitirmelerine neden olduğundan bahsettik.
Orkid yeni kampanyasında biz kızların özgüvenini ergenlik çağında ve sonrasında da koruyabilmesi için mücadele veriyor ve bir şeyi #KızGibi yapmanın harika bir şey olduğunu göstererek bu mücadeleyi başlatıyor.


Bunun üzerine de çok anlamlı bir video hazırlanıyor.
Birkaç dakikanızı ayırıp videoyu izlemenizi tavsiye ederim. Orada izlediğimde gerçekten çok etkilenmiştim. 
Herşey çok güzel düşünülmüş ve organize edilmiş bir lansmandı. Buradan Cansu ve İpek Hanıma tekrardan teşekkür ediyorum. 
#KızGibi olmaktan gurur duyuyorum!

  • Share:

You Might Also Like

0 yorum

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...