Sleek Power Plump Lip Crayon

10:36

Herkese merhaba,
Makyaj sevenlerin bildiği gibi Sleek markası ülkemizde sadece Gratislerde satılan ve hayvanlar üzerinde test yapmayan bir marka. Bir çok ürününü severek kullanıyorum. Daha merak ettiğim ve almak istediğimde ürünleri var. Sizlere de bu yazımda dudakları dolgunlaştırma etkili rujlarından bahsetmek istiyorum.


Sleek Power Plump Lip Crayon'lar;
Dudak dolgunlaştırmayı vaad eden bir seri! Bu yüzden dudağınıza uyguladığınız andan itibaren karıncalaşma hissi oluşuyor. Bu his hemen geçiyor diyemem belli bir süre hissediyorsunuz. Sonunda etkisini gördünüz mü dudaklarınız dolgunlaştı mı derseniz büyük bir etki beklememek lazım ama hafif bir büyüme yarattı diyebilirim.


Kalem formunda kalemtıraş ile açılan yapıdalar.
Yapı olarak yumuşak ve sürümü çok kolay. Pigmentasyonları çok başarılı! 
Dudakları kurutmuyor, mat bir bitiş değil nemli, canlı bir bitiş bırakıyor ki yazın böyle ürünlere yöneldiğimi söyleyebilirim.
Kalıcılıkları da nemli bitişe sahip rujlara göre oldukça başarılı.


Bende yaza yakışır 2 rengi bulunuyor!
Raving Rouge isimli rengi tam bir nar çiçeği kırmızı tam bir yaz rengi ki en favorimde bu oldu diyebilirim!
Fully Fuchsia isimli rengi de tam bir fuşya rengi. Ben şu an da kendime çok yakıştıramıyorum sanırım bronzlaşınca daha severek kullanacağımı düşünüyorum.


Bunlar dışında 4 farklı rengi daha bulunuyor doğal tonlar isterseniz onlara da bakabilirsiniz. Sleek ürünlerine Gratis mağazalarında ulaşabilirsiniz. Yaza uygun renklerde ve yapıda bir ruj arıyorsanız bakmanızı tavsiye ederim! İndirimsiz fiyatı 49,90 TL. İndirimlerde daha da uyguna alabilirsiniz.

Sevgilerimle..

  • Share:

You Might Also Like

1 yorum

  1. GR markasınınkileri kullanıyorum şu an.Ben dolgunlaştırıcı vaatlere de çok inanmıyorum açıkçası...

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...