ECO Cosmetics Organik Sertifikalı El Kremi

11:14

Merhaba 
Temiz içerikli ürünler her zaman herkesin tercih edeceği ürünler olduğunu düşünüyorum.
bugünde ECO Cosmetics markasının Organik Sertifikalı El Kremi hakkında yorumlarımı yazının devamında okuyabilirsiniz.ECO Cosmetics Organik Sertifikalı El Kremi;

- İçeriğinde ki ekinezya ve üzüm çekirdeği yağı ile ellerinizi ve tırnaklarınızı besleyip, koruyor.

Yağsız bir dokuya ve esansiyel yağlardan gelen doğal hoş ama bana göre biraz ağır bir kokuya sahip. Gece yatarken mutlaka el kremi sürerim. Bunu sürdüğümde burnuma o ağır kokunun gelmesi beni açıkçası rahatsız ettiği için geceleri kullanmak yerine gün içerisinde kullanabiliyorum. 

- İçerisinde ki skualan cildinizi nemlendirip, elleriniz uzun süre yumuşacık kalmasını sağlıyor. Uygularken az miktarda uygulamanız yeterli oluyor. Çok küçücük bir damla ellerinizi nemlendirmede yeterli oluyor. Fazla uyguladığınız da emmesi güç oluyor ve çok yağlı kalıyor elleriniz.

- Ürün içeriğinin %100'ü doğal kaynaklardan elde edilmiştir. Sentetik parfüm, boya, koruyucu, PEG, paraben, petrol ürünleri, parafin ve silikon türevleri içermez. GDO içermiyor. Gönül rahatlığı ile kullanabiliyorsunuz. 

Organik ürünleri kullanmayı tercih ediyorsanız ECO Cosmetics ürünlerini Yaşam Dükkanından bulabilir, güvenle satın alabilirsiniz.
Boyutuna ve nemlendirmesine göre fiyatının yerinde olduğunu düşünüyorum.


~~~~

Yazımı okuduktan sonra aşağıda ki resime tıklayıp blogumu takibe alıp desteklerseniz çok sevinirim :)

  • Share:

You Might Also Like

2 yorum

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...