Ünlü bloggerlar Ayasofya Hürrem Sultan Hamamında buluştu!

13 Nisan

Elancyl ve Klorane markalarının düzenlediği
yaratıcı etkinlikte bloggerlar hamam sefasında yaza hazırlandılar.Elancyl ve Klorane markalarının düzenlediği Ayasofya Hürrem Sultan Hamamında yapılan yaratıcı etkinliğe katılan bloggerlar önce canlı müzik eşliğinde Osmanlı şerbeti, zeytinyağlı dolma ve lokum ikramıyla karşılandılar. Ardından yapılan kese ve pir-ü pak masajıyla tam bir Osmanlı hamam sefasını yaşayarak yaza hazırlandılar.

Selülitle mücadelenin en güçlü markaları arasında yer alan Elancyl 40 yılı aşkın süredir pek çok kadının sahip olmayı arzuladığı vücuda kavuşmalarını sağlamaya devam ediyor.


Bloggerlara özel gerçekleştirilen etkinliğe Pierre Fabre Dermokozmetik Elancyl Ürün Müdürü Feyza Ehlidil ve NB İletişim ekibi katıldı.

Bu kapsamda Elancyl’in vücudun doğal incelme biyoritmine uygun olarak geliştirdiği yeni ürünü Elancyl Activ’ Massage Minceur ile yapılan selülit ve pir-ü pak masajıyla keyifili bir gün geçirdiler.

Pierre Fabre Dermokozmetik firmasının halkla ilişkiler ajansı NB İletişim’in “Hamam Sefası” konsepti ile gerçekleştirdiği, Osmanlı şerbeti, dolma ve lokum ikramıyla başlayan etkinlik, selülitin sebepleri ve selülitten kurtulmada etkili çözüm başlıklı Feyza Ehlidil’in sunumuyla başladı.


Elancyl Ürün Müdürü Feyza Ehlidil yeni ürünü Activ Massage Kiti’nin içeriğinden ve fizyoterapistlerce geliştirilen masaj tekniğinin 2’li etkisinden bahsederek  “Elancyl Activ Massage en inatçı selülitlere karşı bile etkili iyileşme sağlar. Özel bileşenleriyle yağ yakımını hızlandırır ve yeni yağ oluşumunu önler. İçeriğinde yer alan kafein özleri ile inceltici, sarmaşık özleri ile ödem attırıcı ve esneklik kazandırıcı, Pilosella ile de yağ yakıcı özelliğe sahiptir. Kadınlar üzerinde yapılan araştırmada 28 günlük uygulama sonucu %94 memnuniyet aldık. Elancyl markasının 45 sene önce geliştirdiği bir tekniği Activ Massage Minceur’un özel masaj başlığı sayesinde evde kendiniz yapabiliyorsunuz” diyerek doğru masaj tekniğinin nasıl olması gerektiğini anlatan videoyu davetlilerle paylaştı.


Sunumun ardından hamamın sıcaklık bölümüne geçen davetlilere geleneksel kese uygulaması, Elancyl’ ürünlerinin cezbedici sarmaşık kokularıyla köpük masajı ve fizyoterapistlerce gerçekleştirilen baş ve boyun masajı uygulandı. “Yorgunluğunuz Köpük Olsun” temasıyla organize edilen lansman için Hürrem Sultan Hamamı’na gelen davetliler yorucu bir iş gününün ardından keyifli ve rahatlamış olarak ayrıldılar.  • Share:

You Might Also Like

0 yorum

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...