Caudalie Feuille de Cassis El ve Tırnak Kremi

11:07

Merhaba güzeller :)

Bugün blogger buluşmamız da bize hediye edilen ve o günden beri vazgeçilmezim olan bir kremden size bahsetmek istiyorum. Araştırmalarıma göre bu serinin ve bunun yanında 2 serinin üzerinde 14 yıl çalışılmış.

                                                    

Ürün Açıklaması şöyle :


Caudalie el ve tırnak kremi renk üzüm yaprağından elinizi yumuşatmak ve beslemek için üretilmiştir. Hafif tera yağlı el kremi olduğundan Cildiniz nemlendirir ve pürüzsüz rahat bir görünüm sağlar.Caudalie Feuille De Cassis El ve Tırnak Kremi muhteşem görünümü ve kokusuyla içinizi ısıtacak!

Bu krem tam bir muhteşem. Kokusu eliniz de bıraktığı o yumuşaklık verdiği nem harika harikaaa..
Kokusunu tarif edemiyorum çok değişik fakat çok güzel. Ellerinize sürdüğünüz de elleriniz kremi hemen emiyor. Öyle yapış yapış his bırakmıyor.
Ürünün ömrünün 12 ay olması çok güzel. Ama benim için bu pek önemli olmayacak galiba çok seviyorum her fırsatta kullanıyorum çabuk bitecek gibi :)
ayrıca şöyle bir artısı var ! Paraben içeriği %0 

Ürünün içeriği. Daha net görmek
isterseniz resmin üzerine tıklamanız yeterli.
* Şöyle bir notta düşmek istiyorum internette gördüğüme göre bu krem sınırlı sayıda üretilmiş haberiniz olsun. Merak ediyorsanız elinizi çabuk tutmalısınız.Fiyatı internette siteden siteye değişkenlik gösteriyordu. Genel olarak fiyat aralığı 13-20 TL arasında değişiyordu. 

Yazıyı okuduktan sonra bloğumu takibe alırsanız çok mutlu olurum :)

İyi günler ...


  • Share:

You Might Also Like

2 yorum

  1. Kabi bile cok guzel gorunuyor blogun da takibe alinmayacak gibi degill cok sevdiim :)

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...