Essence ile yeni yılın en güzel kızı sen ol!

19:37

Yeni yıl gecesi için makyaj konusunda kararsız kalmana gerek yok. Avrupa’nın lider kozmetik markası essence ile yılbaşı partisinin en güzel kızı sen olabilirsin.
Yılbaşı gecesi dışarı çıkarken nasıl bir makyaj yapacağına henüz karar vermediysen essence’in önerileri sana rehberlik ediyor.
İddialı, sade, göz alıcı ya da eğlenceli makyaj için ilham veren essence ürünleri şöyle:

Makyaja hazır bir cilt
Yılbaşı gecesine hazırlanırken makyaj öncesi cildini  essence pure skin sivilce karşıtı 4’ü bir arada krem temizleyici ile temizleyebilirsin. Günlük temizleyici, peeling veya maske olarak kullanılabilen krem cilt kusurlarına karşı çok etkili. Siyah noktaları ortadan kaldırıyor, cildi matlaştırıyor ve gözenekleri arındırıyor. essence pure skin sivilce karşıtı nemlendirici ile de cildine ihtiyaç duyduğu nemi kazandırabilirsin.
pure skin sivilce karşıtı 4'ü bir arada krem temizleyici 8,90 TL.jpg görüntüleniyor
8.90TL

pure skin sivilce karşıtı nemlendirici 8,90 TL.jpg görüntüleniyor
8.90TL

Parıltılı gözler
essence metal glam göz farı, güçlü parıltılı efekti, yumuşak dokusu ve yoğun kapatıcı özelliğiyle etkileyici bir göz makyajını garanti ediyor. Sezonun trendi olan metalik bitişler için uzun süre dayanıklı essence efekt göz kalemlerinideneyebilirsin. Yüksek pigmentasyona sahip jel yapıdaki essence crystal eyeliner, ışıltıları ve holografik efektiyle muhteşem eyeliner stilleri yaratıyor. Eğer çok daha göz alıcı bir görünümü tercih ediyorsan, kirpik uçlarına da eyeliner’ı uygulayabilirsin. Özel  kobra kıvrımlı fırçası ve bir prensesi andıran dış tasarımıyla essence lash princess hacim mascara her bir kirpiği tek tek kavrayacak ve hacimli, çarpıcı ve çok daha yoğun bir görünüme kavuşturacak.  Üstelik essence lash princess hacim maskara alana uzun sure  kalıcı ve kusursuz çizgiler sağlayan eyeliner kalemihediye.
essence crystal eyeliner 8,50 TL.jpg görüntüleniyor
8.50TL
essence efekt uzun süre kalıcı göz kalemi 7,25 TL.jpg görüntüleniyor
7.25TL
essence lash princess hacim maskara & eyeliner kalemi 12,25 TL.jpg görüntüleniyor
12.25TL
essence metal glam göz farı 9,25 TL.jpg görüntüleniyor
9.25TL

Göz alıcı dudaklar
Yoğun renklere sahip essence uzun süre kalıcı  ruj ile dudakların saatler boyunca çekiciliğini koruyacak. Çok sevilen efekt modasını dudaklara yansıtan essence efekt dudak parlatıcısı ile pul pul, metalik, holografik ve ışıl ışıl  görünümler dudaklarını canlandıracak. 
essence  uzun süre kalıcı ruj 8,5 TL.jpg görüntüleniyor
8.50TL
essence efekt dudak parlatıcısı 9,25 TL.jpg görüntüleniyor
9.25TL

Aydınlık görünüm
essence soo glow! kremsi toz aydınlatıcı cilde uygulandığında kadifemsi ve pudramsı bir formüle dönüşüyor ve cildine aydınlık, ışıltılı bir görünüm kazandırıyor. essence soo blush! kremsi pudra ise cildine sağlıklı, taptaze bir görünüm kazandırıyor.
essence soo blush! kremsi pudra 10,25 TL.jpg görüntüleniyor
10.25TL
essence soo glow! kremsi toz aydınlatıcı 10,25 TL.jpg görüntüleniyor
10.25TL

Takma kirpikler
essence frame for fame takma kirpikler ile kendini bir yıldız gibi hissedebilirsin. Dramatik hacim, gümüş eyeliner etkisi veya doğal görünüm, istediğini seç!
essence frame 4 fame takma kirpik 9,25 TL.jpg görüntüleniyor
9.25TL

Çılgın tırnaklar
essence nail art hello foils! solüsyon&transfer folyoları ile son moda grafiti desenli tırnaklara ulaşabilirsin. essence nail art parlak kum  cilayı favori ojenin üstüne sürerek 3D efektli tırnaklara kavuşabilir, essence karanlıkta parlayan takma tırnak ile az önce kuaför salonundan çıkmış gibi hissedebilirsin.
essence nail art hello foils! solüsyon 6,5 TL.jpg görüntüleniyor
6.50TL
essence nail art hello foils! transfer folyo 5,5 TL.jpg görüntüleniyor
5.5TL
essence nail art parlak kum  cila 7,25 TL.jpg görüntüleniyor
7.25TL
essence karanlıkta parlayan takma tırnak 11 TL.jpg görüntüleniyor
11TL

** Basın Bültenidir **

  • Share:

You Might Also Like

0 yorum

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...