HC Hair Care | Yağlı Saçlar İçin Şampuan

19 Mayıs

Herkese merhaba!
Yağlı saçların en büyük derdi doğru şampuanı bulamamaktır.
Bu yazımda da sizlere HC Hair Care markasının yağlı saçlar için üretilmiş şampuanı hakkında deneyimlerimi paylaştım.
Merak ediyorsanız yazının devamını okumaya davetlisiniz! Keyifli okumalar..HC Hair Care markasının Yağlı Saçlar İçin Şampuanı öncelikle içerik bakımından dikkat çekiyor.
İçeriğinde bulunan bitki ekstraktları, shea butter, phyto keratin, biotin, aminoasit, vitamin ve mineraller sayesinde saça zarar vermeden temizleme ve bakım yapma özelliğine sahip bir şampuan.
Ayrıca SLES ve SLS, paraben ve formaldehit içermiyor.Bitkisel içerikli olduğundan tamda öyle bir kokusu var ama beni rahatsız etmedi.

Şampuandan sonra saç kremi kullanmanıza gerek kalmıyor yeterince yumuşak bırakıyor saçları.Bende şöyle bir etkisi oldu şampuanladıktan sonra ne kadar durulasında sanki saç dipleriniz yağlı kalıyor gibi geliyor. Ama çıktıktan ve saçlarınızı kuruladıktan sonra dipleriniz tertemiz oluyor. Bu sanırım içeriğinden kaynaklanan bir durum.

Ayrıca ilk yıkamada çok iyi köpüren bir şampuan değil. 2. yıkamada köpürmesi daha güzel oluyor diyebilirim.

Gelelim en önemli noktasına! Yağlanmada etkili mi?
Yağlanmayı dengelemede konusunda mucizevi bir ürün değil, benim saçlarımda az da olsa yağlanmanın gecikmesine yardımcı oldu.
Benim saçlarım aşırı yağlanan bir yapıya sahip. Bazı şampuanlarda gün içerisinde bile yağlanmasını hızlandırıp nefret ettiğim oldu.
Bu şampunda beni 1 gün idare edebildi. 2. gün duş almayacaksam mutlaka kuru şampuan ile saç diplerimi yağdan arındırmam gerekti.Merak edenler için ürünün 300 ml fiyatı 35 TL.
Daha detaylı bilgi ve satın almak için aşağıda ki linke tıklayabilirsiniz.

  • Share:

You Might Also Like

0 yorum

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...